Ekostyrén - sypaný polystyrén

Sypaný polystyrén - Ekostyrén je moderní způsob zpracování jednotlivých polystyrénových částí. Tato speciální drť pěnového eps polystyrénu se zpracovává v samospádové stavební míchačce a má široké možnosti uplatnění při izolacích staveb.

Směs polystyrénové drti je ve stavební míchačce smíchána společně s betonem a poté může být aplikována přímo na místo zateplení v požadované vrstvě podle požadavku na tepelnou izolaci.

Ekostyrén - snadná aplikace

Vzhledem k snadné aplikaci pouhým nanesením na zateplovanou plochu a rozetřením na požadovanou tloušťku zateplované plochy, je tento speciální materiál vhodný i k použití tam kde je stížený přístup k zateplované ploše jako jsou například podlahy v podkroví u bungalovů a domů s malým sklonem šikmé střechy.

Další informace o Polystyrénu

Vyberte si téma z nabídky "vše o polystyrénu"

Ekostyrén je vhodný i pro amatéry

Zateplení ekostyrénem je vhodné pro jeho nenáročné a snadné zpracování i v amatérských podmínkách s minimálním potřebným vybavením. Finální dokončení izolované plochy ekostyrénem je pak možné provést samonivelizačním potěrem, který tuto vrstvu vyrovná a zároveň pevní. Na takto vytvořenou polystyrénovou izolaci již můžeme aplikovat přímo podlahovou krytinu.